Hatice Atik Resim Atölyesi Telefonu

0850 303 94 53

Hatice Atik Resim Atölyesi Adresi Nerede?

Merkez Mahallesi Huzur Sokak Songül Apartmanı 11/14 Şişli / İstanbul

Çizgi Animasyon Kursu Fırsatlarını Kaçırmayın!

İlk olarak Taksim Fransız Kültür Merkezi arkasındaki Ana Çeşmesi Sokak’ta kurulan Hatice Atik Resim Atölyesi, çalışmalarını Şişli’deki yeni atölyesinde sürdürmektedir. 2000 yılından bu yana aralıksız eğitim vermeye devam eden atölye, İstanbul ve diğer illerdeki nitelikli tüm özel ve devlet güzel sanatlar üniversitelerine öğrenci kazandırmıştır. On iki yıllık kesintisiz eğitim hayatı boyunca, atölyenin hedefi, her zaman yüzde yüze yakın bir başarı ortalaması olmuş ve bu hedefe yönelik yoğun bir çalışma programı sunmuştur.

Şişli de, on beş öğrenci ile çalışmalarını sürdürmekte olan Hatice Atik Resim Atölyesi, haftada üç gün ile başlayan programını her sene mayıs ayından itibaren dört güne çıkararak, eğitimine sınavlara kadar aralıksız devam eder. Profesyonel modellerle düzenli olarak yapılan figür çalışmaları ile desteklenen programını; perspektif, oran, orantı, kompozisyon, hayalden kompozisyon, iç ve dış mekân, natürmort ve renk çalışmaları oluşturmaktadır.

Atölyede, öğrencilerin yalnızca sağlam bir teorik alt yapı kazanmalarını değil, aynı zamanda kendi kişiliklerini yansıtabildikleri özgün bir desen anlayışı geliştirmelerini de hedefleyen bir program yürütülür. Bunun yanı sıra, okullara ve bölümlere göre değişen çizgi ve doku teknikleri ile sınava yönelik üslup ve teknikler de programa dahil edilerek öğrencilerin sınavdaki başarılarını arttırmak amaçlanmıştır.

1596 kişi bu kursu inceledi

Bu kursu sosyal medyada paylaşın

Facebook Twitter Google +

Hatice Atik Resim Atölyesi Sizi Arasın

Bu Kurs İçin Yapılan Yorumlar

Bu Kurs İçin Yorum Yapın

Mesajınız

Adınız & Soyadınız

E-mail adresiniz

Eğitim Veren Popüler Yerler/Kurslar

Dans Eğitimi
Müzik Eğitimi
Güzellik Eğitimi
Güzel Sanatlar Eğitimi
Yabancı Dil Eğitimi
Spor Eğitimi
Bilgisayar Eğitimi
Meslek Eğitimi
Hayvan Eğitimi
Rehabilitasyon Eğitimi

© 2015 Egitimi.net, All rights reserved.

Tasarım ve Kodlama Talha Keskin